20 Mart 2013 #1696877

Garanti Bankası Kredi Taksitini Erken Ödeme Cezası!

Garanti Bankasından almış olduğunuz kredinin taksidini sakın ola 3 gün öncesinden ödemeyin. Taksit tutarının tamamını dahi ödeseniz, garanti bankası sizden ekstra para talep etmekte çekinmiyor. Ödediğiniz taksit için size ekstra borç çıkarır ve ödetir. Şube çalışanları bile yapılan bu ekstra ödemenin size izahını yapamaz.


İş bankasından almış olduğum kredimin vadesi yaklaşan taksidini erken ödediğimde bu banka bana indirim yaparken, garanti bankası daha üstüne para istiyor. Bence bu tutumu ticaret ahlakına uygun değil.

Mehmet 875 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Mart 2013

    Ben garanti bankasının bu konuda iyi niyetli davranmayacağını ve tek gayretinin bu memleket evlatlarından daha fazla komisyon, faiz, ücret koparmak olduğunu zaten biliyordum. Benim amacım şikayetim görülsün, en azından safça 3 günde olsa erken ödemeyin. Beklesinler son gününü. Ahlaki olan vadesinden önce taksidini ödeyene indirim yapmasan bile taksit miktarı neyse onu tahsil etmektir. hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağımı bildirir. taksit miktarımdan fazla alınan tutarın haksız bir şekilde alındığını ve alana yaramamasını dilerim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön