13 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Taksitimden Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Garanti Bankası'ndan kredi çektim. Bankaya gidip 3 ay kredimi yatırdım. Sonra ATM'den daha kolay ödeyebileceğimi için, kart talep ettim. Kartın 60 tl yıllık ücreti olduğunu söylendi. Garanti Parakart.

Bankamatikten hesabıma kredi ücretini yatırdım. ATM menüsünde direkt ödeme seçeneği yoktu. İnternet bankacılığını kullanmamız söylendi. Öyle yapmaya başladık, bugün şifremi unuttum bankayı aradığımda yılda 2 kez 58 tl hesap işletim ücreti alacakları ve ilkini bu ay kredi için yatırdığım paradan çekilmişti.

Özge 92 Okunma

Cevaplar

  • Özge'nin Teşekkür Mesajı16 Şubat 2014

    Garanti bankasından yazıma cevap olarak telefonla arandım. Hesap işletimücretimizin ocak ayında çekilenini iade edeceklerini söylediler. Temmuz ayına kadar 2 tane ödeme talimatı vermem gerekiyor. İlgilendikleri için teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Özge A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön