28 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi Ödemesini Yaparken Havale Ücreti İstiyor!

Garanti İstanbul altıntepe şubesinden kardeşim kredi kullandı ödemelerini ise ben yapacağım. ben Antalya dayım. bankaya gittiğimde 30 tl havale ücreti istendi. (ki aynı şekilde ** ve *** a da kredi ödemelerimiz var kim öderse ödesin hangi şubeye ödenirse ödensin böyle bir ücret talep edilmiyor)


Müşteri hizmetlerini haklı müşteri hattını şubeyi aramama rağmen bizim uygulamamız böyle yapılacak bir şey yok cevabı aldık. atm den 5 tl karşılığı ödeyebileceğimiz söylendi kardeşim askere gidecek o şubeye gidip ödeme imkanımız yok dolayısıyla şubeden ödersek yılda 360 tl atm den ödersek 60 tl haksız kazanç elde edecek olan bu bankayı kınıyorum.

Merve 151 Okunma

Cevaplar

  • Merve28 Mayıs 2013

    sonucta kötunıyetlı kımse baskasınınn borcunu ödemeye bankaya gtmez ama kartını kullanmak ıster

  • Merve28 Mayıs 2013

    Sayın MERVE DEMİRAL, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 35463663 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Bankamıza duyulan güvenin esası; müşteri bilgilerinin gizliliğinin sağlanması ve korunmasında gizlidir. Bankamız tarafından müşterilerimizin bilgileri diğer banka, kurum, kuruluş ve 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır ve müşterilerimiz ürünlerine ilişkin 3. kişiler işlem yapamamaktadır.Bu kapsamda başkasına ait kredi ödemeleriniz havale olarak değerlendirilerek genel ücret uygulaması geçerli olacaktır. Ancak vekalet belgesi almanız halinde süreç değişecektir,detaylı bilgi için size en yakın şubemizle görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, bu sorunuma verdıgınız cvpta 3.kısılere karsı hesabı guvence altına aldıgınız belırtıyorsunuz ama baska bır sorunuma verdıgınız cevap asagıdadır aynı 3.kısı guvenılırlıgını sorgulamıyorsunuz böyllece kendınızle celısıyorsunuz.ustelıkbırısı kart teslımatı dıgerı hesaba ödeme hangısının daha cok guvenlıge ıhtıyacı var ? bence kartımın guvenlıgı www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 35464009 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Paracardların teslimatı soyadınızın tuttuğu kişiler , aynı işyerindeki çalışma arkadaşlarınıza veya sizin talimat verdiğiniz bir kişiye eğer siz belirtmiş olduğunuz adreste yoksanız teslim edilebilir. Kartlarda uygulamaya geçirilen şifre sistemi sayesinde güvenli işlem yapılabilmektedir. Kartınızı teslim alamamanız halinde arzu ederseniz 444 0 333 numaralı Alo Garanti Hattı’mızdan veya şubelerimizden yeni kart talebinizi iletebilirsiniz. Konu ile ilgili görüşlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön