20 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Ödemesini Ertelemiyorlar!

Üç ay önce Garanti Bankası'ndan kredi kullandım. İlk ay bir problemden dolayı maddi bir darlığa düştüm kredim gecikti, kredi gecikince önümüzdeki ay kredi tutarımın ertelenmesini istedim. Alo Destek, ile görüşerek bunun olabileceği söylendi. Şubeye gitmem istendi ve gittim. Bankadaki görevli arkadaş, "Yapamıyoruz çünkü kredi almadan önce bu isteği bize bildirmeniz gerekiyordu. Bildirilmiş olsaydı kredi kampanyanıza bunu eklerdik" dedi.

Böyle bir şey olabilir mi ya? Sizin beni bilgilendirmeniz gerekiyor. Böyle bir özellik var ekleyebilir miyiz diye, ne yapacağız yani şimdi? Olmayacak mı? Garanti'nin web sitesinden defalarca form gönderiyoruz, mail yazıyoruz hiçbir yararlı dönüş olmuyor!

Şahin 354 Okunma

Cevaplar

  • Şahin26 Aralık 2014

    Ödemeniz 10 gün gecikince şu numarayı arayın dendi, bakalım neler olacak. Ama kesinlikle Garanti Bankasını kimseye önermiyorum uzak durun!

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Şahin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Şahin19 Aralık 2014

    Bu sorunun güzel bir şekilde çözülmesini diliyorum. Aralık ayı kredimin ertelenmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön