14 Şubat 2013

Garanti Bankası Kredi Ödemesi Yatırma İşlemi!

Bursa Şb. den kullandığım bireysel kredi taksidini unuttuğum için , Çağrı Merkezinden aradılar. Ne zaman yatırabilirsiniz diye . Ertesi gün Mesken Şubeden yatırdım . Krd ödemesi olduğunu belirtmeme rağmen ( 1 ) taksit kadar tahsilat yapıldı. Cep telefonuma mesaj geldi; " Söz verdiğiniz gibi yatırmadınız" diye .


Yanlış bir mesaj olabilir diye düşündüm. aradan 10-12 gün geçti. 13/02 de hesabımı kontrol ettiğimde hesabımda yatırdığım paranın durduğunu gördüm. "- Krediyi nereden kullandıysanız o şubeden parayı yatırınız!. " ( 2 ) dendi. Neden hesapta parayı gördüklerinde hemen tahsil etmediler. Dahası ben yatırırken kredi olduğunu söylememe rağmen neden cari hesaba geçildi. .

Mehmet 89 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Mart 2015

    Bu konuyu takip etmedim. Ama bilgilendirme yapılmadı Selamlar

  • Mehmet17 Temmuz 2014

    Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı . kendim uğraşıp çözdüm. Dahası 150 tl lik KK masrafımı iade etmediler. Son dört rakkamı 1018 İlginize teşekkür ederim Sayın Şikayetimvar ekibi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön