12 Şubat 2014 #2291136

Garanti Bankası Kredi Ödemesi Rakam Değişikliği!

Garanti Bankası'ndan kredi kullanıyorum. Kredi ödeme tutarım 757,89 TL ancak ayın 14 ödeme tarihli kredimi 12'sinde ödemeye çalıştığımda ekranda 758,92 TL ile karşılaşıyorum. Daha önce garantiye mail attım cevap gelmedi. 2 defa telefon bankacılığını aradım yardımcı olmadılar.


Kendi kendinize bir şeyler yapıyorsunuz ve ben bunun sebebini öğrenemiyorum. İstediğiniz siz hangi rakamı isterseniz benim bu tutarı sorgusuz sualsiz ödemem. Ben kredi tutarımın kalan aylarda da eski halinde kalmasını kalmayacaksa da belirtilmesini istiyorum.


Bu durumda başka bankadan gerekirse kredi çekip Garanti'de ki hesabımı kapatacağım.

Halil 80 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Halil V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön