22 Nisan 2013 #1757725

Garanti Bankası Kredi Ödeme Talimatını Değiştirmiyor!

Geçen ay 08.03.2013 gibi bi tarihte Garanti Bankası Beşiktaşa bağlı Şube diye geçen şubeye giderek üç farklı bankadan kullandığım kredilerimin maaş ödememin ayın 6 'sı olduğundan dolayı ödeme tarihlerinin ayın 6 sına alınması için gereken işlemi yaptım. Bahsettiğim şubede İki adet Bireysel müşteri temsilcisi var ismini almadım ama istersem öğrenebilirim Bireysel deki bayan arkadaş üç şubeye de mail atıyorum bu durumla ilgili dedi.


Benim yapmam gereken birşey varmı dediğim de ise "hayır ben 3 şubeyede mail gönderdim şubeler sizi arayacaktır denildi" Ve o günden beri hiç bir şube aramadı ve kredi ödemelerimi normal olarak 3 4 gün geç ödüyorum zorla borcunu ödemeyen kişi durumuna düşürülüyorum.

Ahmet 71 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Nisan 2013

    banka tarafından hala tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı bu kadar zor bişey olmadığını düşünüyor ve sorunumun giderilmesini bekliyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön