30 Eylül 2014

Garanti Bankası Kredi Masrafı İadesi Yapmıyor!

Garanti Bankası İzmir Bornova Sanayi Şubesinden almış olduğum kredi için bankanın komisyon adı altında almış olduğu 313,95 TL tutarındaki para Bornova İlçesi Tüketici Hakem Heyeti'nin 21/07/2014 tarih ve 4545 sayılı kararına rağmen halen tarafıma ödenmemiştir. Şubeye gidip konu ile ilgili müracaat etmeme rağmen Genel Müdürlük'ten tarafıma SMS yolu ile bilgi verileceği,daha sonra şubeden ödeme yapılacağı ifade edilmiştir.Bugüne kadar banka benimle iletişime geçmemiştir. Hukuki süreç başlatmadan önce bu site aracılığı ile yetkililerin ve site takipçilerinin bilgilenmesini istedim.

Bora 366 Okunma

Cevaplar

  • Bora30 Eylül 2014

    Şikayetimle ilgili Garanti Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla benimle iletişim kurdu, ancak ödeme yapılması için değerlendirme sürecinin tamamlanması gerektiğini belirtti.Kısacası Hakem Heyetinin kararının ne zaman uygulanacağı konusunda bir bilgi veremeyeceklerini belirttiler.Sorun halen çözülmedi ama siteniz sayesinde bankanın konu ile ilgili dikkatini çekmeyi başardığım için sizlere teşekkür borçluyum. Sonuç alıncaya kadar site sakinlerini ve bankacılıkla ilgili diğer yetkilileri periyodik olarak bilgilendireceğim,zira ödeme keyfiyetin bankanın inisiyatifinde olduğu bir durumla karşı karşıyayım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimiz Bora Ersin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön