01 Nisan 2015

Garanti Bankası Kredi Masrafı!

Garanti Bankası Ankara/Emek şubesinden kredi kullandım. Dosya masrafı adı altında toplam 500 TL alındı. Haksız tahsil edilen bu paranın iadesi için Etimesgut Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığına başvurdum. Hakem Heyeti kararına göre talebimin kabulüne karar verildi. 500 TL'nin iadesine 15.12.2014 tarihi itibariyle karar verildiği tarafıma bildirildi.


Bankaya başvurmama rağmen şu ana kadar Garanti Bankası hak ettiğim parayı ödemedi. Defalarca bankayla iletişime geçmeme rağmen ve kararı Garanti Bankası haklı müşteri hattına 2 kere mesaj göndermeme rağmen param ödenmedi ve oyalayıcı mesajlar gönderdiler. Garanti Bankası'nın hukukun kararına uyup ödeme yapmasını umuyorum.

İbrahim 559 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. İbrahim Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön