06 Şubat 2014 #2280066

Garanti Bankası Kredi Kartlarımın Aidatının Geriye Dönük 10 Yıllık İadesini İstiyorum

10 yılı aşkın süredir çalıştığım Garanti Bankasından çok uzun zamandır kredi kartlarımdan alınan aidatlarının ekstrelerini göndermesini rica etmeme istememe rağmen 2011 yılındaki bir mahkeme kararını bahane ederek kesilen kredi kartı aidatının ekstrelerimi tarafıma yollamamıştır.


Müşteri numaram 134**** bonus ve many kartlarımın geriye dönük 10 yıllık kart aidatı ekstrelerini mail adresime yollamanızı istiyorum. Gerekenler bankanızca yapılmadığı taktirde gereken her türlü hakkımı arayacağım.

Mehmet 113 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Şubat 2014

    bu saate kadar garanti bankası bebimle iletişimde bulunmammıştır

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Mehmet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön