29 Eylül 2015

Garanti Bankası Kredi Kartını Satarken "Yıllık Kullanım Ücreti Kesinlikle Yok" Deyip Daha Sonra 75

Kart bedeli adı altında 75 TL ücret yansıtılıyor. Müşteri temsilcisini arayıp, bana kart ücretleri yok denmişti dediğimde yanlış bilgilendirmişler sizi diyerek bu tutarı ödemem gerektiği söylendi ve hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Sitede gördüğüm kadarıyla Garanti Bankası'nın stratejisi böyle sanıyorum. En başta "kart aidatları yok" deyip kartı satıyorlar daha sonra "kullanım bedeli" adı altında ücretler hesabınıza yansıtılıyor.

Maalesef bu konuda kesinlikle güvenilir değiller. Diğer müşterilere bu tutar bonus olarak kartınıza yüklenecek denmiş fakat bana kart ücretlerinin iptal ve iadesi olmaz deniyor! Kişiye göre mi muamele yapılıyor, kime neye göre yardımcı olunuyor anlamıyorum!

Zuhal 26 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Zuhal T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön