20 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kredi Kartından Gereksiz Yere Bonus Çekildi

Kredi kartıma yıllık 5 adet otomatik ödeme talimatı vermemin karşılığında 100 tl bonus yüklemesi yapıldı. Yükleme yapıldıktan sonra 85 tl' lik bir harcama yaptım. Daha sonra 15 tl'lık harcama yapmaya çalıştığımda 15 tl'lık bonus yerine 0,3 kuruşluk bonus olduğu bilgisini kredi kartı ekstresinden gördüm.


Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda 15 tl'lık bonusumun olduğunu yakında kartımda gözükeceği bilgisi verildi. Ne yazık ki hiç bir şekilde 15 tl'lık harcama bonusu hiç bir şekilde görülmedi kredi kartımda. Kredi kartımda 15 tl ceza bonusu ve 15 tl kullanılmamış bonus nedeniyle silinen bonus gözüküyordu. 30 tl zararı garanti bana neden yüklüyor?

Bilal 202 Okunma

Cevaplar

  • Bilal'ın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2014

    ÇAGRI MERKEZİ YETKİLİSİ ARKADAŞIN NAZİK KONUSMASINDAN VE ÇÖZÜMÜNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİM.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimiz Bilal B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön