19 Nisan 2013 #1751479

Garanti Bankası Kredi Kartına Yatırdığım Para Hesaba Geçmedi!

Ben ticaretle uğraşan küçük bir esnafım, Akşam topladığım ciromu Kredi kartına yatırarak bir sonraki gün alışverişte kullanıyorum, 17. 04. 2013 tarihinde yaptığım cironun bir kısmını aynı gece saat 01:40:44 de bankamatikten yatırdım, kullanılabilir limit olarak kontrol ettiğimde 720 TL. kullanılabilir limit gösteriyordu, 18. 04. 2013 tarihinde Metro Gros Markete alış verişe gittim, 600 TL. lik alış veriş yaptım ödeme yapmak için kartımı emin bir şekilde çıkardım kasiyere uzattım fakat aldığım cevap karşısında başımdan aşağıya kaynar sular döküldü, Limitiniz yeterli değil, bunun karşısında bankayı aradım aldığım cevap beni dahada şaşkına çevirdi.

Mehmet 96 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Haziran 2013

    Garanti bankasından aldığım cevaplar beni tatmin etmedi, Banka ile çalışmalarımı kestim, Bir daha garanti bankasının kapısının önünden dahi geçmeyeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön