26 Nisan 2013 #1764502

Garanti Bankası Kredi Kartına Fazladan Para Yansıtma!

Kullanmış olduğum kredi kartının limiti 6000.00 TL dir. Mart Ayında kesilen ekstremde ekstremde gelen Toplam Borç:3406.17 Tl Asgari Ödemesi ise 852.00TL dir. Kredi kartıma Mart Ayı ekstreme istinaden 1000.00 TL ödeme yaptıktan Sonra tek çekim olarak 171,55 Tl harcama yaptım.


Nisan Ayı Ekstrem geldiğinde ise 75.91 TL tutarında ise kkdf+bsmv gibi faiz kesintisi yapılmış olduğunu gördüm. Kredi Kartım başka taksitli alış veriş yapmadığım halde kartımda 752.54 TL limit olması gerekirken Kredi Kartımda Limit Yok, Para Sizlerin kazandığınız gibi kolay kazanılmıyor lütfen bu durumu bi an önce düzeltin.

Onur 65 Okunma

Cevaplar

  • Onur26 Nisan 2013

    Gölge Limit gibi bi durum söz konusu ise hangi alışverişlerimde bunu kullandığımı yada son 4 ay kredi kartıma yapmış olduğum ödemelerimi hesaplayıp ;taksitli ve nakit alışverişlerimi kontrol edip bana dönüş yapın o zaman? madem böyle bi durum söz konusu bunu neden bilmiyorum yada neden ekstrelerimde belirtilmiyor açıklayacı bi cvp olduğunu düşünmüyorum açıkçası bunla ilgili lütfen geriye dönük ödeme ve harcamalarımı tekrar kontrol ederek bana dönüş sağlayın.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön