16 Mayıs 2013 #1801653

Garanti Bankası Kredi Kartımın Teslimatı Yapılmadı!

Garanti Bankası şubesinden başvuru yapmış olduğum kredi kartım banka tarafından Garanti bonus kredi kartım aktif iletiye verilen kredi kartım bana ulaştırılmamıştır. Bu nasıl bir anlayış kuryeyi arıyorum telefon yüzüme kapatılıyor. Banka bir cevap vermiyor kuryede demekten başka kredi kartına ihtiyaç olmasa kimse başvuru yapmaz yapılan başvuruda bu şekilde geçiştiriliyor. Bankanın direk kurye değiştirmesi lazım bence son bir hafta daha bekleyeceğim kartım gelmezse bankadan bütün paramı çekeceğim ve bu bankayla bir daha hesap dahi açmayacağım.

Ayşe 30 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe22 Mayıs 2013

    aktif ileti ile gönderildiği bildirilen garanti bankasına ait kredi kartımın halen teslim edilmedi. garanti bankası eskişehir teksan şubesi ile görüştüğüm halde kartınız teslim edilecek deniyor fakathiç bir matap bulamamaktayım. Kurye nete verilen diğer kartlar sahiplerine bugün ulaştı. bu nasıl bir anlayış müşteriye verilen hizmet kalitesi bu kadar düşük olmamalı bir banka için çok üzücü bir durum. gerekli hizmetlerin tamamlanmasını sağlamak bankanın görevi olduğu halde halen bir adım atılmış değil.

  • Ayşe20 Mayıs 2013

    müşteriye verilen memnuniyet kalitesi hiç iyi değil

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön