03 Ekim 2014

Garanti Bankası Kredi Kartımın Şubede Veya Kargoda Nerede Olduğu Muallakta!

Başvuru yaptığım kredi kartım onaylandığına dair bankadan telefonuma mesaj geldi. En kısa zamanda elinize ulaştırılacak diye mesajda geldi.


Bağlı bulunduğum Cevahir alışveriş merkezi Garanti şubesini gün boyunca aradım yaklaşık 18. Aramam ve aktardıkları müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız kartın nerede olduğu muallakta geldiği gibi iptalini gerçekleştireceğim.


Zaten 444 'lü numarada şubenin numarası da aktarıyor ve çalıp bana geri dönüş yapılacağı bildiriliyor hat kapanıyor. Sabah 10'dan beri beklemedeyim hiç bir servisi bilgi veremiyor.

Hükmi 328 Okunma

Cevaplar

  • Hükmi08 Ekim 2014

    personel gayet başarılı yeni garanti müşterilerinin vay haline muhatap bulmak ölüm ve bilgi erişmezliği var anca şikayetlerle bir takım bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimiz Hükmi Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön