19 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kredi Kartımı Teslim Etmiyor

Garanti Bankası Kredi kartı başvurum kabul edileli 1 aydan fazla oldu. Ancak bana herhangi bir bilgilendirme yapmadan Kuryenet ile yolladılar. Bir müddet kartım gelmedi. Ben de şubeye gidip başvuru sonucunu sormasam bunlardan hiç haberim olmayacak. Yine de Kuryenet niye kredi kartımı hala bana ulaştırmıyor anlamış değilim.


Kuryenet çok sorumsuz onu anlarım da Garanti Bankası müşteri temsilcine ulaşamıyorum. Otomatik verilen cevapta (müşteri temsilcisi açık hesap yoksa görüşme yapmıyormuş!) şubeye gidin dediler. Şubedekiler müşteri temsilcini arayın diyorlar. İstemiyorum kartınızı. Keşke kabul etmeseydiniz ben de başka bankaya başvururdum. Ödemem gereken bir borcum var. Bu nasıl sorumsuzluktur?

Mehmet 312 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Temmuz 2014

    Bir kredi kartını teslim etmek bu kadar uzun sürmemeliydi. Kurye ve banka arasındaki iletişimsizlik şikayetvar sayesinde aşıldı.

  • Mehmet21 Temmuz 2014

    Haklı Müşteri Hattından durumumu yazmak istedim. Doldurmam gereken bir form var. Formda kart veya müşteri numarası soruluyor. Kredi kartım elimde değil. Problem bu. Müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Eğer ulaşabilseydim bu duruma gerek kalmayacaktı. 2 hafta önce dilekçe verdim. 1 hafta önce bankadan arandım. Her iki durumda da kartımı şubeden almak istediğimi bildirdim. Kuryenet bilgilerin 2 saat ile 24 saat arasında güncellendiğini söylüyor. Kaç gün geçti hala güncellenmiş değil.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimiz Mehmet G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön