09 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartımı İptal Ettiğim Halde Bana Fatura Gönderiyorlar

Müşteri hizmetlerini aradım kartımı iptal edin diye borcunu sıfırla bizde buradan işlemleri başlatalım diyorlar borcumu kapattım. Müşteri hizmetlerini aradım kredi kartımın borcunu ödedim kartımı kapatmak istiyorum. Dedim onlarda kapattılar.

Kartımı kapattığım halde bana niye fatura geliyor. 0.11 kuruşa faiz ve ücretler dahil 2,52 TL fatura geldi. 0.11 kuruş diye bir para var mı sorarım size kartımı kapattığım halde bana borç çıkartamazsınız.

Faiz ve ücretleri ödemiyorum. Ben hesabımı kapattım. Bu saatten sonra ödeme yapmayacağımı ve müşteri hizmetleri beni arasın. Aksi halde bizi saf yerine koymaktan bizi küçük düşürmek kanun ve nizamlara aykırı hareket etmek yasal değil suçtur.

Recep 287 Okunma

Cevaplar

  • Recep10 Aralık 2014

    arayın lütfen.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Recep K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön