24 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kredi Kartımı İptal Ediyorum Diye Bonusu Geri İstediler

23.05.2014 saat 16:25'de bankanız müşteri temsilcisi görüşmemde kredi kartımın iptalini istedim ama 2014 şubat da iptal etmediği kredi kartımı şimdi iptal etmek için verilen 59 tl lık bonuşun geri ödetileceğini söylendi.

Bankanızla ilişkisini kesmek isteyen müşterilerinize ilk başvuruda iptal etmemek için 16 dk konuşan müşteri temsilcisi bonusunuzu harcayın daha sonra yine iptal edebilirsiniz dedi bugün konuşan müşteri temsilcisi siz bir yıl söz vermişsiniz dedi verdiği bonusu geri istiyorsunuz ben hiçbir şekilde müşteri temsilcisi bir söz vermediğim halde bankanızla olan ilişkimi kesiyorum diye bana masraf çıkarmak mıdır müşterinize verdiğiniz değer? Çıkarılacak borç Tüketici Hakem Heyetine gidecektir. Kesintiyi iptal etmenizi rica ediyorum.

Mustafa 398 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Mayıs 2014

    bekliyorum bankanızdan şimdiye kadar sorunum olmamıştı bu konudada yardımcı olacagınıza inanıyorum sonuçları görüp değerlendirecegiz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2014

    Müşterimiz Mustafa D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön