11 Şubat 2014 #2285863

Garanti Bankası Kredi Kartımdan Onayım Olmadan Çekim Yapılmış!

27.01.2014 tarihinde Garanti Bankası tarafından aranıp kredi kartımdan yurt dışından adını bile duymadığım bir siteden benim adıma 1.243,91 TL tutarın çekildiği bilgisi verildi. Kesinlikle bana ait bir işlem olmadığını ilettim ve hesabıma yansır mı bu işlem dediğimde hayır cevabını aldım fakat hesabımı kontrol ettiğimde bir sonraki dönem işlemlerinde işlem gözükmektedir.


Gerekli yerlere itiraz dilekçesi yazıp faks çektim ve müşteri hizmetlerini bilgiyi verdim. Konuyla ilgili dönüş hala yapılmamıştır. Tutarın tarafıma iade edilmesi rica ediyorum yoksa hukuki işlemlere başvurmak zorunda kalacağım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Esra 160 Okunma

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Tutar iade edilmiştir.Teşekkürler

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Esra Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön