04 Şubat 2014 #2275391

Garanti Bankası Kredi Kartıma Aidat Yansıttı

Garanti Bankasının maaş müşterisiyim ve ayrıca Garanti bonus kredi kartını kullanmaktayım uzun zamandır. Fakat dün hesabımdan kesilmiş olan 69 TL'nin ücretini talep ediyorum.

Tuğba 77 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba22 Şubat 2014

    Bonus vererek kandırmaya çalışıyorlar hala...

  • Tuğba04 Şubat 2014

    Kimsenin dönüş falan yaptığı yok üstelik bu şekilde de insanları kandırıyorlar. Bu yanlışlığı birçok kişiye yapmış Garanti Bankası. Yazılanlar her şeyi yeterince gösteriyor zaten. En kısa sürede kredi kartımı da iptal ettireceğim. Garanti Bankası mı kapısının önünden bile geçmem artık.!

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Tugba G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön