26 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartım Teslim Edilmedi

Garanti Bankası'ndan yaklaşık 1 ay önce kredi kartı talebinde bulundum. Telefon ile görüşmeler sonrasında iş adresim teyit edildi ve kartın gönderildiği söylendi. Fakat gelen giden yok. Ayrıca kartı isteme amacım öncelikle yurt dışında kullanmaktı ki 2 gün sonra yurt dışına çıkıyorum. Kısaca bu saatten sonra o karta ihtiyacım yok. İptal edilmesini istiyorum. Bu kadar süre gelmeyen kart hiç gelmesin.

Gürcan 260 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan26 Aralık 2014

    Büyük bir sürpriz oldu bana. Ben kartım bana ulaşmadı sanıyordum fakat kart hiçbir zaman yollanmamış üstüne üstelik başvurum bile gözükmüyor. Sanırım şizofreni başlangıcı yaşıyorum. Sonuç itibariyle olmayan bir kart iptal edilemeyeceğine göre şikayet benim için başarılı bir şekilde kapanmıştır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Gürcan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön