06 Şubat 2014
Yorum Yap
#2278376

Garanti Bankası Kredi Kartım Kullanıma Ne Açık Ne Kapalı!

Garanti Bankası'nın 20 yıllık müşterisiyim ve bankada yüklü mevduatım var. 1 aydır borcunu erken kapattığım yapılandırılmış kredi kartımı açtırmaya çalışıyorum fakat başarılı olamadım. Portföy temsilcim 1 aydır uğraşıyor fakat net bir cevap alamadı. Haklı müşteri hattı da dahil olmak üzere her yere başvurdum. Sonuç alamadım.


En sonunda bari kapattırayım dedim fakat kapama talebimden 1 hafta sonra arayıp kapatmazsanız kartınıza 79 TL yükleriz dediler. Ben de olur dedim. Fakat buna rağmen kartım halen kullanıma kapalı.

Emrah Emrah 88 Okunma

Cevaplar

  • Emrah06 Şubat 2014

    BANA HENÜZ ULAŞAN KİMSE OLMADI, SORUNUM DA HENÜZ ÇÖZÜLMEDİ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Emrah T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler