06 Şubat 2014 #2278376

Garanti Bankası Kredi Kartım Kullanıma Ne Açık Ne Kapalı!

Garanti Bankası'nın 20 yıllık müşterisiyim ve bankada yüklü mevduatım var. 1 aydır borcunu erken kapattığım yapılandırılmış kredi kartımı açtırmaya çalışıyorum fakat başarılı olamadım. Portföy temsilcim 1 aydır uğraşıyor fakat net bir cevap alamadı. Haklı müşteri hattı da dahil olmak üzere her yere başvurdum. Sonuç alamadım.


En sonunda bari kapattırayım dedim fakat kapama talebimden 1 hafta sonra arayıp kapatmazsanız kartınıza 79 TL yükleriz dediler. Ben de olur dedim. Fakat buna rağmen kartım halen kullanıma kapalı.

Emrah 88 Okunma

Cevaplar

  • Emrah06 Şubat 2014

    BANA HENÜZ ULAŞAN KİMSE OLMADI, SORUNUM DA HENÜZ ÇÖZÜLMEDİ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Emrah T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön