25 Nisan 2013

Garanti Bankası Kredi Kartım Kapanmış Olmasına Rağmen Borç Geliyor!

Hayatımda bu kadar kötü çalışan bir banka daha görmedim. Daha önce de işgüzar müşteri temsilcileri ile ilgili şikayet etmiştim. Klasik mail geliyor, kimsenin aradığı ve çözüm üretmeye çalıştığı yok. Kredi kartımı bundan 2 ay kadar önce kapattırdım. Bildiğiniz gibi önce borcunuzu öğrenirsiniz, sonra o tutarı yatırırsınız, bankayı ararsınız ve kart kapanır.


Ya da kapandığını sanırsınız. Fakat nasıl oluyorsa kart kapandıktan sonra 17 liralık bir borç geliyor, hem de 3 ay sonrasına! Hiçbir banka borcu duran kredi kartını kapattırmaz. Zaten müşteri hizmetlerin dekiler tartışmaya çalışıyor çözüm bulmak yerine. Önce ekranda tutarı doğru okusunlar. Ben zaten hiç inanmıyorum kapattıklarına.

Ezgi 82 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi28 Nisan 2013

    Hiçbir şekilde dönüş olmadı, dürüst davranmıyorlar, buraya cevap vermesi için tüm gün copy paste yapan birini almışlar herhalde.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön