17 Ocak 2014 #2240509

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti İptal Edilmiyor!

Daha önce Bonus kartımı üyelik ücreti kesildiği için iptal ettirmiştim. Aradan bir iki ay geçtikten sonra Garanti Bankası'ndan aradılar ve kartı kullanıma açmak istediklerini, üyelik ücreti yansıtılması durumunda kendilerini aradığım takdirde iptal edeceklerini belirtmişlerdi.


Ben de bunun üzerine kartı yeniden kullanıma açtırdım. Ancak bu ay yeniden Üyelik Ücreti 120 TL olarak kartıma yansıtıldı ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen iptal edilmedi. Büyük bir bankaya yakışmıyor. Kanuni haklarımı sonuna kadar arayacağım.

Fatih 62 Okunma

Cevaplar

  • Fatih20 Ocak 2014

    Herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Garanti'ye de ancak bu yakışır, nasıl olsa en çok kredi kartı Garanti'de var, bir müşteri kaybetse ne olur değil mi? Tebrikler!

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön