30 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor

En son 12 mart 2013'de kullandığım sonra pasife aldığım bonus kredi kartına mayıs 2014'de 77 TL kart ücreti göndermiş. Aradan 13 ay geçmiş mail göndermemişler şimdi hatırlamışlar göndermeyi. Kartını kullanıp da sonra pasife aldığım hiçbir banka bunu yapmamıştı. Müstesnasın bu konuda Garanti Bankası. Hakem heyetine gideceğim.

Telefonla bağlantı kurduğum müşteri hizmetlerindeki bayan bilgileriniz ekranda gözükmüyor, bir şubemize başvurmalısınız diyor. Madem bilgilerim ekranınızda yok nasıl kart ücreti gönderiyorsunuz anlamıyorum.

Arif 245 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimiz Arif G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön