17 Mart
#11725872

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti Aidatı!

Yıllardır Garanti Bankası ile çalışmaktayım. Ekstremde 5549**** ****4035 numaralı G** U**' ya ait Garanti Bonus Platinum kredi kartımın 2019 yılı yıllık kart ücretinin 162 TL olduğunu gördüm. İptali için aradığımda önerilen teklif 6 ay açık kalması karşılığında sadece 35 Bonus puan yüklenebileceği şeklinde söylendi. Teklifi kabul etmedim. En kısa sürede iptal etmek için harekete geçmeyi düşünüyorum. Her sene yıllık üyelik ücreti artmasına rağmen aktif kullanıcılara önerilen Bonus miktarı düşüyor veya aidat iptal istekleri reddediliyor.

Gökhan Gökhan 401 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan22 Mart

    Garanti Bankası ile Kredi Kartı yıllık üyelik ücreti konusunda ilk şikayetimin akabinde arayan müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmemiz sonrasında önerilen Bonus miktarının 30 Bonus puana düştüğünü bankayı arayarak öğrendim. Daha iyi bir teklifle döneceklerini düşünmüştüm. Hayal kırıklığına uğradım. Her sene artan yıllık kart ücretine ters oranda azalan Bonus miktarını anlamak mümkün değil. Bu bankanın eski müşterisi olmak hiçbir anlam ifade etmiyor ve dezavantaj sağlıyor. Müşteri kaybetmek istediklerini düşünüyorum. En kısa zamanda önce kredi kartı limitimi düşürüp müteakiben Garanti Bankası ile çalışmayacağımı belirtmek isterim.

  • Gökhan22 Mart

    Sikayetvar.com sitesine durumu yukarıdaki şekilde yazdıktan sonra ilgili bankanın Müşteri temsilcisi bana dönüş yaptı. Bu mesajı okuyan yetkili lütfen o konuşmamızı dinlesin mümkünse. Görüşmemiz sonrasında verilecek Bonus miktarının 30 Bonus puana düştüğünü bugün bankayı arayarak öğrendim. Her sene artan yıllık kart ücretine ters oranda azalan Bonus miktarını anlamak mümkün değil. Bu bankanın eski müşterisi olmak hiçbir anlam ifade etmiyor ve dezavantaj sağlıyor. Müşteri kaybetmek istediğinizi düşünüyorum. En kısa zamanda önce kredi kartımın limitini düşürüp borcunun bitmesini müteakip sizinle çalışmayacağımı belirtmek isterim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Mart

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyecek ve size en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garanti.com.tr iletişim formu, Facebook / Garanti ve Twitter / GaratiyeSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları