15 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

Maaş müşterisi olduğum Garanti Bankası kredi kartını 2-3 yıl önce yıllık üyelik bedeli aldıklarında dolayı iptal ettirip, kartı kırıp atmıştım fakat 1 ay kadar sonra bir yetkili arayıp yıllık üyelik bedelini bonus v.s şeklinde iade edecekleri bir daha böyle bir ücret almayacaklarını ilettiler. Buna istinaden kullanıma devam ettim.


Bu sene ocak ayı extreme yansıtılan 69 tl tutarındaki üyelik bedeli için ise iptal edemeyeceklerini ve ancak 40 tl bonus yükleyebileceklerini söylediler. Yani bizim 30 tl onlara kalacak. Haklı müşteri hattı diye verdikleri numarayı 2 defa arayıp birinde 15 dk. diğerinde ise 20 dk bekledim kimseye ulaşamadım.Kartı iptal ettim.Hiç bir ürününü kullanmayacağım.

Serdar 576 Okunma

Cevaplar

  • Serdar04 Mart 2014

    Maaş müşteri olduğum ve aktif şekilde Kredi kartını kullandığım Garanti Bankasının aldığı yıllık üyelik bedelini iade etmemek için k.kartımı bile iptal etmesi hiç etik değil. Her sene aynı şekilde muameleye maruz kalmak çok can sıkıcı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimiz Serdar D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön