04 Şubat 2014 #2276070

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli!

Geçenlerde hesap işletim ücreti 58 TL şimdi Kredi kartı yıllık üyelik bedeli 69 TL Garanti Bankası amaç ne kartları iptal ettirip hesaptaki paramı bireysel emeklilik hesabımı da başka bir bankaya aktarmamı mı istiyorsunuz. Ben sadece Garanti'nin kredi kartını kullanayım tüm paramı sizin bankanızda tutayım bireysel emeklilik sizin bankanızda ee sizin istediğiniz nedir acaba?


Bir bankanın istediği birçok şeyi yapmışım sizse onun ücreti bunun ücreti sürekli bir para kesme. Kesilen tutar iade edilmezse kartımı kesinlikle kapattırıp başka bir bankaya geçeceğim, 58 den sonra 69 artık bardağı taşırdı!

Soner 76 Okunma

Cevaplar

  • Soner19 Mart 2014

    Gereksiz kesintiler yapılmasa çok daha iyi olacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Soner Y.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön