31 Mart 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücret/Aidat!

Uzun yıllar Garanti Bankası müşterisiyim. Kredi kartlarını kullanmaktayım. Her sene kredi kart aidatı ödedim. Tüm bankalarda aidat kaldırıldı. Ben de 2 yıldır aidat hesabıma yüklendiğinde telefon edip iptalini yaptırdım. Geçen sene iptal etmediler bir miktar Bonus yüklediler. Bu sene de hayli yüksek bir miktarı hesabıma yazmışlar. Banka ile konuştuğumda hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Yıllardır çalıştığım bankanın kartını iade edecek hesabımı iptal ettireceğim. Garanti Bankası haksızlık yapıyor. Taksitli satış işlemlerinde zaten taksitli fiyat uygulanıyor bu kart ücreti neyin karşılığı? Şikayetçiyim.

Tc 110 Okunma

Cevaplar

  • Tc02 Mart 2017

    Garanti Bankası ısrarla kart ücretini hesaba yansıtmaya devam ediyor. Her sene bu konuda tekrardan şikayet yazmaktan usanır oldum. Mart 2017 de yine aynı konu ile uğraşmak zorundayız. Yansıttıkları ücretin bir kısmını bonus olarak yüklüyorlar ancak kalan onların oluyor. Vadeli alışveriş lerde zaten vade farkını alırken bu kart ücreti neyin nesi oluyor. Tüketici Hakem Heyetine bir baş vuracağım çözüm bulunmaz ise. Yardımınızı rica ediyorum.

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    Gecikmeli olsa da teşekkür etmek istiyorum. Şikayetim var ın uyarısı sonrası banka ilgilendi ve o sene için bir odesme sağlandı. Kolay gelsin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Hayriye S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön