20 Kasım 2014
Yorum Yap
#2835725

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücret Kesintisi

2008 yılından beri Garanti Bankası müşterisiyim. Hiçbir ödeme aksatma borç vb. Gibi bir durumum olmadığı gibi kart limitlerimi de sürekli artırıyorum. Bununla da kalmayıp kartıma bağlı bir american express kartı daha çıkarttım. Son yıllardaki sıkıntım her yıl alınan kart ücreti. Her yıl bu ücreti yansıtıp özellikle aramamızı itiraz etmemizi bekliyorlar.


Ama artık kabak tadı verdi. Ben sürekli arayıp ücret iadesi istemekten sıkıldım ama Garanti Bankası bu ücreti her yıl yansıtıp aradığımda da bonus'a çevirmekten sıkılmadı. Gerçekten sıkıcı oldu. Kredi kartımı iptal edip tüm otomatik ödemelerimin de bağlı olduğu hesaplarımı da kapatmayı ciddi olarak düşünüyorum. Verdiğiniz hizmet için sağ olun.

Safa 479 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Safa A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler