10 Mart 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücret!

4 yıldır Garanti Bankası ile çalışıyorum. 4 yıldır aynı muhabbet yıllık ücret! Maaş müşterisi olarak kredi kartını almadan evvel ısrarla sorduğum "yıllık ücret kesilecek mi? " kesilecekse kartı istemiyorum. Yetkilinin verdiği cevap ise maaş müşterimiz olduğunuz için yıllık ücret kesilmeyecek sözünü alarak çıkardığım kart için 2016 yılına ait kullanım ücreti talep ediliyor.

Şimdi bu konuda Garanti Bankası'na nasıl güvenilmeli? Yıllık ücret iptali mi talep ediyorum. Kesinlikle kartımın iptalini talep ederek bu bankaya ait kredi kartı kullanılmasını kesinlikle önermiyorum. Bu konu ile ilgili tüm yasal haklarımı bedeli ne olursa olsun arayacağım!

Mustafa 118 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Mustafa Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön