15 Nisan 2013 #1744279

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı İptali!

Garanti Bankasında 12 yılı aşkın bir süredir hesabım var ve bu kadar yılı aşkın bir zamanda kredi kartını kullanmaktayım. Fakat bu kredi kartı ekstresine eklenen yıllık kart aidat ücreti olan 79.00 tl sını ödemeyi reddediyorum. Veyahut ödeyip (çünkü ekstreye kesilmiş durumda) bana kredi kartıma geri iadesinin yapılmasını istiyorum.


Bugün kendileriyle yaptığım görüşmede, geçen yıllarda (son iki yıldır) bu şekilde ekstreye yansıtılmış, benim telefondaki itirazımla bana geri iade yapılmıştı. Bugün ise bunun yapılamayacağını, geçen yıllarda yapıldığını ama bu yıldan itibaren bunun yapılmayacağını söylediler. Çok tuhaf, geçen yıllarda yapılabilen bir şey şimdi neden yapılmıyor. Bu konuyu çözsünler.

Şafak 783 Okunma

Cevaplar

  • Şafak24 Nisan 2013

    Garanti Bankası kendince,mail adresime bir mail göndererek bu alınan paranın haklılılığıyla ilgili bir cevap bulmuş.Neymiş efendim,biz 1 ay evvelden onların bize sağladığı kartla alışveriş yapıp,1 ay sonra ödeme yapıyormuşuz,bu yüzden kart parası almak zorunda imişlermiş.Bilmiyorlarmı ki,Türkiyede birçok bankada aynı olanakları sunuyor,fakat kart aidatı almıyor.Bu işin sonucu için ,10 yıl geriye dönük tüm paramı almak için işlem başlatıyorum,kendileri bilirler.Onlar bana bu kart ücretini geri ödemezler ise,bende onlardan 10 yıl geriye dönük tüm paramı çatır çatır alır,sonrada tüm bankacılık işlemlerimi keserim.Karşılarında enayi var sanıyorlar herhalde,tşk, Şafak Yiğit

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön