15 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

2010 ya da 2011 yılından bu yana bankanızın müşterisiyim. Bu güne kadar da ödemelerimde aksama yapmadım. Fakat artık kart aidatı yıllık ücretiniz can sıkmaya başladı. Yeni çıkan tüketiciyi koruma kanunlarına göre, bana kart aidatı olmayan bir kart sunmak zorundasınız! Kredi kartı ekstrem de ki 69,00 TL kart aidatı ücretini ödemeyeceğim.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 40,00 TL bonus yükleyelim 1 yıl kullanma sözü verin diyor. Ben bu kartı kullanmak istemesem zaten bu kadar zaman sizlere tahammül etmez keser atardım. Üstelik daha kullanmadığım yıla ait kart aidatı ücretini peşin peşin alıyorsunuz. Bu sefer ben seçim yapmaya zorluyorum. Ya kart aidatı ya da bir müşteri kaybı. Tercih sizin!

Ali 128 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimiz Ali Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön