10 Mayıs 2013 #1791082

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı Kesti!

3 yıldır aktif Garanti Bankası maaş müşterisiyim ve bana maaş hesabı açılırken kredi kartı da yollanıldı. Maaş müşterisi olduğumdan dolayı 3 yıldır k.k. yıllık aidatı ödemiyordum. Geçen ay şirketten ayrıldım ve hemen ertesi ay 59 TL'lik bir aidat kredi kartı ekstreme yansıdı.


Garanti ile yıllardır çalıştığım ve Garanti internet bankacılığına alışık olduğum için, yeni işyerimde de maaşım başka bir bankaya yatırıldığında, aynı gün içinde Garanti Bankası'na eft yapıp Garanti'yi kullanmama rağmen, bankada vadeli hesaplarım bulunmasına rağmen Bankayı aradığımda yardımcı olamayacaklarını söylediler. Halbuki benim şartlarımda bir değişiklik olmadı. Bu konu beni çok ciddi rahatsız etti.

Murat 243 Okunma

Cevaplar

  • Murat15 Mayıs 2013

    Bana standart herkese gönderilen bir mesaj iletildi.Hiçbir yararı olmadı.Hukuksal yollara başvuracağım.

  • Murat14 Mayıs 2013

    Yıllardır Garanti ile çalışıyorum. Geçenlerde bilgim dışında kart limitim arttırılmış.Bununla birlikte bir de yıllardır kesilmeyen kart aidatı,bu ay yıllık kart aidatı olarak 59 tl kesilmiş. Bankayı aradığımda arasaydınız limitinizi arttırmazdık şeklinde bir cevap aldım.Bununla birlikte maaş müşterisi olduğumdan aidat kesilmiyormuş.Maaş müşterisi olma durumum biter bitmez, halen tüm yatırımım Garanti'de olmasına rağmen ertesi ay 59 tl kart bedeli ödemek zorunda bırakıldım. Yani hem sormadan limitim artırılıyor, daha da üzücü olanı, hiç bir bilgi verilmeden yıllardır kesilmeyen kart aidatı kesiliyor. Bugüne kadar değer vererek çalıştığım bankanın bu tutumu beni çok üzdü.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön