28 Ocak 2014 #2261585

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı Alıyor

Bankadan sizi arayıp kart göndermek istiyorlar . Aidat ödemek istemediğinizi söylediğinizde kesinlikle kart aidatı yok diyorlar. Sonrasında kandırır gibi aidatı yansıtıyorlar ekstralara. Görüp ararsanız da sanki bir hakmış gibi 1 yıl iade etmezseniz iade ediyoruz diyorlar .3 senedir aynı taktiği uyguluyorlar .


Şimdi bu ay 70 TL gibi anlamsız bir aidatı yine yansıtmışlar ve bu sefer aradığımızda kampanyamız değişti artık iade etmiyoruz diyorlar.Müşteri memnuniyet yönetimini bilmeyen bankalarla çalışmamak gerekiyor .Telefonla size kart göndermek isteyenlerin söylediklerinin arkasında banka durmuyor .

İbrahim 76 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz İbrahim E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön