10 Şubat 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti!

Garanti Bankası müşterisi olarak, tüm hesap ve yatırımlarım, kredi kartlarım Garanti Bankası'ndan olmasına rağmen, hesaplarımdan yılda iki kez aidat kesiliyor. Bir de her kredi kartımdan 75'er TL aidat kesintisi oluyor. Harcamalarımıza bonus veriliyor ama kat kat geri alınıyor. Ekstrenin son gününde 75 TL kesiliyor.


Aynalı Bonus Kartımdan yapılan 75 TL kesintinin iptalini talep ediyorum. İptal olmaması durumunda Gelir Güvencemi ardından da kartlarımı iptal ettireceğim. Bu şartlarda Garanti ile çalışmayı düşünmüyorum.

Neslihan 178 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Neslihan Ezgi K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön