03 Kasım 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırılması!

20/05/2015 tarihinde Garanti Bankası'na ait kredi kartlarını tüm borçları ile yapılandırılma yapıldı 4 ay düzenli ödenmesine rağmen geçen ay ki gecikmeden dolayı Garanti Bankası avukata göndermiş ve bu süre zarfında yaklaşık 2000 TL yakın para ödemişim yani banka yapılandırmadan faizi tahsilatını yapıp ana parayı tekrar avukata veriyor.


Avukat 4000 TL olan borcu 7200 olarak geri istiyor yoksa icra takibi diye 4 ay düzenli ödenip 1 ay gecikmeye girdi diye faiz tahsilatı yapıldıktan sonra kalan ana para neden avukata veriliyor ve hiçbir şekilde hiç kimseden bilgi alamıyorum, görüşmemde bizimle bir ilgisi yok avukat ile görüşmeniz gerek deniyor.

Erdal 57 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Erdal S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön