17 Nisan 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Vermek İçin Arayan Müşteri Temsilcisi!

Garanti bankası müşteri temsilcisi iptal ettirdiğim kredi kartı tekrar gönderelim diye aradı bende dedim ki garanti bankası almış olduğu hesap işletim ücretlerini iade ederse ben sizin kredi kartını kullanırım dedi. Müşteri temsilcisi flexi kartın aidat ücreti yok diyor bende biliyorum ama benden almış olduğu hesap işletim ücretini iade etsin bende kredi kartınızı kullanırım dedim. Ama sanki bende Türkçe konuşmuyorum başka dilde konuşuyorum.Hala flexi karttan bahsediyor. ben hesap işletim ücreti diyorum o kredi kartı verme derdinde beni dinlemiyor. Kendi kendine konuşuyor.Birde hani cevap verildi diyor ya bankalar kesinlikle çözüm üretmiyorlar.

Sıtkı 71 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön