04 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı ve Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankasının yaptığını diğer çalıştığım 4 bankada yaşamıyorum. Hesap kartına 2 dönem hesap işletim ücreti kesiliyor. Aldıkları faiz bsmv gibi anlamadığım ücretleri saymıyorum tüm kart ve hesaplarımı kapatacağım dediğimde bana 59 tl de kredi kartı kullanım aidatı son ekstremde gelecek dediler.


Bankaya olan borçlarımı kapattım ve kapattığım halde çalışmayacak olduğum halde 59 tl daha ödetecekler .Üstelik son ay hesap kartımdan da 42 tl hesap işletim ücreti aldılar. Bütün ayların yazıldığı bsmv şubat-mart nisan mayıs 15 tl kestiler kesinlikle çalışılmaması gereken bir banka.

Zennure 226 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimiz Zennure Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön