12 Kasım 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücretindeki Kandırmaca

Garanti Bankası'ndan 10 Nisan 2014 tarihinde aldığım bir mailde belirtilen ifadelere inanarak Bonus Platinum Kart'a geçtim. Bu mailde, bonus karttan platinium karta yıllık üyelik ücreti değişmeden geçeceğim köyü bir yazı ile belirtiliyordu. Ancak bugün gördüğüm kadarıyla 75 TL olması gereken 97 TL yıllık üyelik ücreti işlenmiş kartıma. Müşteri hizmetlerinizi aradım, önce öyle bir kampanya yok dendi maili okuyunca da o kampanya öyle değil dendi. Ben kandırıldım, emin olun ki çevreme ve ulaşabildiğim herkese Garanti Bankası'nın müşterisini kandırarak kar etmeye tenezzül eden bir banka olduğunu anlatacağım. Üstüme düşen bankanızla ilişkilerimle ilgili her şeyi yapacağımdan da şüpheniz olmasın.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Ahmet G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Ahmet11 Kasım 2015

    Gelen mailin ilgili parçası... Bonus dünyasında devam eden yolculuğunuzda, en prestijli ürünü olan bonus platınum için hak kazandınız. Türkiye'nin en sevilen, bedavası en bol kredi kartı markası olan Bonus'un, en ayrıcalıklı ürünü bonus platınum ürününü size sunmaktan gurur duyuyoruz. Mevcut kartınız bonus card, bONUS platınum olarak yenilenmiştir. Bonus Platinum Yıllık kart ücreti değişmiyor! bonus platınum yıllık kart ücreti ve kart numarası mevcut kartınız bonus card ile aynıdır. ... ... (devam ediyor ama ilgisiz kısımları kestim)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön