10 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesti

9 Haziran 2014 tarihi itibariyle 10 yıla yakın zamandır kullandığım kredi kartımdan 79 TL üyelik ücreti kesilmiş, müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede kartın 1 yıl kapatılmaması karşılığında 40 TL bonus yükleneceği, onun dışında ücretin kesileceği söylenmiştir.

Tüm tüketicileri ciddi olarak mağdur eden kredi kart ücretinin geriye dönük olarak bankadan talep ediyor ve iade edilmemesi durumunda yasal yollara başvuracağımı bildirir, gerekli düzenlemenin bankacılık sektörü tarafından yapılmaması halinde tüm tüketicilerin korunması için gerekli önlemlerin alınmasını dilerim.

Serkan 308 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimiz Serkan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön