20 Nisan 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Bedeli

2008 ile 2013 yılları arasında benden kesilen üyelik bedellerini Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak iadesini istedim. İade kararına banka tüketici mahkemesinde dava açmış. Neredeyse 15 yıldır müşterisi olduğum banka dava açıp masrafların bana yüklenilmesini isteyerek bana aba altından sopa gösteriyor. 250 lira için bankanın bunu yapması haksız ve eşitsiz bir durum. Hakem Heyeti'nin verdiği kararı da hukuk garabeti diyerek vatandaşın hak araması ile sanki alay ediyor. Vatandaşın bankanın hukukçuları ile mücadele etmeleri mümkün değil. Başka bankalar vatandaşa dava açmazken Garanti'nin bu tutumu anlaşılır ve açıklanabilir değil. Demek ki kâr etmek her şeyin önünde geliyor.

Hatice 83 Okunma

Cevaplar

  • Hatice26 Nisan 2016

    Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Yani (Mahkemeden sonra görüşürüz) demek istemiş ama buraya bunu yazmış.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Hatice K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön