08 Nisan 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatımın İptalini İstiyorum!

Kredi kartıma üyelik ücreti adı altında 69 tl ücret yansıtılmış, Garanti Bankası müşteri temsilcisiyle olan görüşmem de bu üyelik ücretinin 20 tl bonus karşılığında iptal edilemeyeceğini öğrenmiş bulunuyorum.

Ben bu doğrultu da bu fahiş bedeli ödemek istemiyorum. Hangi hakla iptal gerçekleştirmiyorlar. Aynı vaziyeti diğer bankalarda yaşayan biri olarak, talep ettiğim iptalleri diğer bankalar sağlamış durumda. Özetle bu bedeli ödemek istemiyorum gereken kişilere şikayetimi iletmenizi rica ediyorum.

Duygu 175 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2014

    Müşterimiz Duygu D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön