11 Mart 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Yasalarda yapılan son düzenlemelere rağmen halen bu ay gelen kredi kartı ekstremde 97 TL üyelik aidatı görünüyor. Bu ücretin yasal olarak talep edilmemesi gerekmiyor mu?

Seher 203 Okunma

Cevaplar

  • Seher16 Mart 2015

    Görüşmemde bu ücretin iadesini gerçekleştiremeyeceklerini ve benim de ısrarcı davranmam durumunda tüketici hakem heyetine başvuru yapıp iddiada bulunduğum yasal haklarımı edinebilmem için oraya gitmemi, oradan çıkacak kabul kararına karşı dava açılabileceğini ve kaybettiğim takdirde 500-600 TL civarında bir avukat vekalet ücreti ile karşılaşacağımı söyleyip gözümü korkuttular. Kartımı kapatmak istedim ancak o zaman da yine bu kesintiden sonra işlem gerçekleştirmiş olduğumdan (ki ekstrem anında bana ulaşmadığından bundan haberdar olmaksızın alışveriş yapmış olmam kadar doğal bir sonuç olamaz) her halükarda bu ödemeyi yapmam gerektiğini söylediler. Dolayısıyla hiçbir şekilde çözüm elde edemedim. Eğer iadesi yapılmayacaksa diğer müşterilere yapılan bonus teklifi neden bana yapılmadı acaba bunu çok merak ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Seher K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön