18 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Ücreti Aldı

Garanti Bankası 10.06.2014 tarihli ekstrede 69,00 TL kredi kartı ücreti yansıtmış. 444 03 38 no'lu telefonu arayarak kredi kartı ücretinin iptal edilmesini istedim. Benden 3 ay boyunca aylık 700,00 TL alışveriş yapmam karşılığında 69,00 TL’nin bonus olarak geri yükleneceğini söyledi. Ben kamu görevlisiyim. Daha önce bankanın maaş müşterisiydik.


Sözleşmemiz bitince kedi kartlarından herhangi bir aidat kesilmeyecektir aynı koşullarda devam edebilirsiniz şeklinde SMS yolladılar. Bu nedenle Garanti Bankası'nın ne alsak kardır mantığını bırakarak, kesilen kredi kartı yıllık ücretini iptal etmelidir.

Kadrullah 194 Okunma

Cevaplar

  • Kadrullah23 Haziran 2014

    Garanti Bankası benimle iletişime geçti. Ancak "kedi kartlarından herhangi bir aidat kesilmeyecektir aynı koşullarda devam edebilirsiniz." şeklinde SMS yolladıklarını kabul ettikleri halde. aidatı iptal etmediler. Taahhüdünü yerine getirmeyen banka, kesilen aidatın bir kısmını bonus olarak yüklemek için benden taahhüt istiyor. Öncelikle garanti bankası taahhüdünü yerine getirerek aidatı iptal etmelidir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Haziran 2014

    Müşterimiz Kadrullah Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön