03 Nisan 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Ücreti

Yalnızca Garanti Bankası'ndan aldığım hgs ödemelerini yaptığım bonus kartıma yıllık kart ücreti yansıtılmış. Tüketici hakem heyetine başvurulduğunda bu kart ücretlerinin iptalinin yapıldığını gayet iyi biliyorum. Kartı da hiç kullanmadığım düşünüldüğünde bu ücrete itiraz ediyorum. Ücret iptali yapılmaz ise hem kartımın hem de hgs'ni iptalini rica ederim.

Ozgur 210 Okunma

Cevaplar

  • Ozgur04 Nisan 2015

    Üzülerek belirtiyorum ki çok başarısız süreçleriniz var. Yaşadıklarımı kısaca özetleyeyim. Önce arayıp ücret iadesi yapamadığınızı söylediniz. Bunun üzerine ben de kartımı iptal edin dedim ve iptal talebimi aldınız. Yarım saat sonra arayıp iade konusunu değerlendireceğinizi söyleyip akşamüstü de iadeyi gerçekleştirdiğiniz bilgisini verdiniz. Ancak kartı kullanıma açmamışsınız. Bugün kartı kullanıma açmak için çağrı merkezinizi aradığımda da müşteri numarama bağlı aktif bir kart olmadığı için çağrı merkezinden hizmet alamayacağımı söyleyip beni şubeye yönlendirdiniz. Üzgünüm ama kimse Garanti'ye bayılmıyor. Sizin para kazanacağınız bir ürün için kalkıp da ben şubeye gidemeyeceğim. Kredi kartı satma hedefi olan siz misiniz yoksa ben miyim diye düşündürttü beni bu durum. Sizi de düşündürtse avantajınıza olur bence. :)

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Özgür O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön