07 Aralık 2017

Garanti Bankası Kredi Kartı Ödemesi Yaptığım Halde Borçlu Gözüküyorum

Miles & Smiles Platinum mc kart sahibiyim. Geçen ay araba kiralarken hesabımdan depozito olarak para çektiler. Depozito tekrar hesabıma yatırılana kadar ekstre kesildi. Şimdi ise borcumu ödedim, eksik olan depozitoyu geri yatırdılar ama Garanti Bankası kartıma iade yapılmış depozito ödemesini borçtan düşmek istemiyormuş. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Para yatırılmış olmasına rağmen borcumdan düşmüyorlar ve faiz alacaklarını söylüyorlar! Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde ise sistem böyle biz bir şey yapamayız diyebiliyorlar. Çözüm olarak depozito kadar tekrar öde önümüzdeki ay alacaklı ol gibi komik ifadelerle cevap veriyorlar. Lütfen durumun düzeltilmesini rica ediyorum, gerekirse tüm kurumlara ve web sitelerini şikayetimi bildireceğim.

Ali 275 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Ocak

    Borçlu gözükeceğimi ve hesap kesildikten sonra faizi sildirmek için başvurmamı söylediniz. Aynen öyle yaptım ama daha faizi silmediniz. İşinizi tamamladığınız zaman teşekkür edeceğim.

  • Ali12 Aralık 2017

    Şimdilik çözüm üretildi. Puanlamayı ekstre kesildiğinde vereceğim

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Aralık 2017

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön