28 Mart 2013 #1711241

Garanti Bankası Kredi Kartı Limitin Bana Haber Verilmeden Yükseltilmiş!

2011 Yılının sonlarına doğru kredi kartımı, borcumu çekmesi için bir şahsa verdim internet bankacılığımı açıp limitimi kontrol ettim 100 tl kullanılabilir limiti vardı. Kartı verdiğim şahsa borcum olan tam 100 tl idi. Kartımı verdiğim şahıs nasıl yapıyorsa 3.795 tl çekim yapıyor limiti 100 tl olan kredi kartından. kredi kartı extrem geldi borcu görünce şok oldum.


Garanti müşteri hizmetlerini ayrı ayrı 4 defa aradım aynı gün içinde bu alışverişin nasıl gerçekleştiğini sordum. Müşteri hizmetlerinin cevabı göremiyoruz efendim. Sizin göremediğiniz limiti neden bana bilgi vermeden açıyorsunuz. Neden güvenlik açısından beni uyarmıyorsunuz. neden bu limiti extrelerimde göremiyorum ATM veya İnternet bankacılığım da.

Cumaali 67 Okunma

Cevaplar

  • Cumaali28 Mart 2013

    KONUYU İNCELEMENİZİ SİZDEN RİCA EDİYORUM BENİM LİMİTİM 8.750 TL DİR.BUNUN ÜZERİNDE SİZDEN BEN LİMİT TALEP ETMEDİM SİZ İSE BANA 8.750 TL DAHA EXPRES LİMİTİ ALTINDA LİMİT TANIMLAMIŞSINIZ. ATM İNTERNET BANKACILIGI VE EXRELERİZDE BU LİMİTTEN BİLGİ VERMİYORSUNUZ.ARAYIP SORDUGUMUZDA BİLE BU LİMİT NEKADAR ACILMIŞ BİLGİ SUNMUYORSUNUZ.LİMİTİNİ BİLMEDİGİM BİR KREDİ KARTINDAN BENİM ZARAR ETMEMEM SÖZ KONUSU BİLE DEGİLDİR.YA 8.750 KOPLE KULLANSAYDI O SAHIŞ.ZARARIN NEDENİ SİZLERSİNİZ GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİZ SIFIR.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön