18 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Limitimi Düşürdü!

Garanti bankası kredi kartımın limiti 10.000 TL tutarındaydı. Ancak acil bir ödeme çıktığından 2 ay ödeyemedim ve sonrasında 5.000 TL ödeme yaptım kartıma. Bu zamana kadar geciktirmedim ve yıllardır kullandığım bir karttı. Hatta diğer kredi kartlarımı kapatıp sadece Garanti bankası kartımı kullanmayı düşünüyordum. 17.000 TL olan başka bir kartı kullanıma kapadım mesela.


Limitimi 10.000 TL 'den 5.000 TL'ye düşüren Garanti Bankası beni mağdur etmiştir. İnternet üzerinden çalıştığım için tüm gelirimi kredi kartıma yatırmıştım ancak limit düştüğü için bazı ödemelerimi yapamadım. Mağduriyetimin giderilmesini ve eski limitim olan 10.000 TL şeklinde kart limitimin güncellenmesini talep ediyorum.

Volkan 367 Okunma

Cevaplar

  • Volkan21 Mayıs 2013

    Garanti bankası mağduriyetimi gidermemiştir ve en kısa zamanda bu bankaya olan borcumu ödeyip kartımı kapatmayı düşünüyorum. Hiç kimseye de bu bankayı tavsiye etmem. Müşterisini yarı yolda bırakan bir banka ile çalışmanızı tavsiye etmiyorum. Saygılarımla

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Volkan18 Mayıs 2013

    Bana şu an itibari ile e-mail gelmiş ve risk politikaları yüzünden limitimin düştüğü belirtilmiş. 5 senedir kullandığım karta 2 ay ödeme yapamadım diye bu şekilde bir düşürülme olması beni çok mağdur etmiştir. Limitimin eski seviyeye yükseltilmemesi halinde bu bankanın hizmetlerinin hepsine negatif puan verip, kartımı tamamen kapatarak tepkimi koymayı düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön